Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

47+ Cute Buldog Francuski Opis Rasy Picture

Cute Buldog Francuski Opis Rasy. Buldogi francuskie dość często odwiedzają gabinety weterynaryjne, co związane jest z dużą popularnością rasy. Buldogi francuskie to bardzo rodzinne psy;

Buldog francuski opis, charakter, opinie właścicieli, porady
Buldog francuski opis, charakter, opinie właścicieli, porady from fajnyzwierzak.pl

Mały a korpulentny buldog francuski ze swoją kompaktową i przysadzistą budową ciała sprawia wrażenie muskularnego i silnego psa. Buldog francuski jest wesoły, ciekawski i towarzyski. Ma płaski pysk i krótką lśniącą sierść o pręgowanym, nakrapianym lub płowym umaszczeniu.

Psy Te Charakteryzują Się Dużą Kwadratową Głową, Krótką Kufą I Naturalnie Krótkim Ogonem Oraz Dużymi „Nietoperzowatymi” Uszami.


Wymaga zainteresowania i bliskiego kontaktu z rodziną, dlatego nie nadaje się do życia w odosobnieniu. Okazuje się, że powiedzenie „francuski piesek” wcale nie wzięło się znikąd. Sympatyczny wygląd i miły charakter powodują, że buldog francuski cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Ma Płaski Pysk I Krótką Lśniącą Sierść O Pręgowanym, Nakrapianym Lub Płowym Umaszczeniu.


Buldog francuski (bouledogue français) to mały pies do towarzystwa, który wniesie do domu wiele radości. Warto pamiętać, że psy należące do tej rasy, choć nie są szczekliwe, głośno chrapią i charczą. Buldogi francuskie to bardzo rodzinne psy;

Buldogi Francuskie Są Psami Średnio Hałaśliwymi.


W swojej obecnej postaci buldog francuski jest znany od xix wieku. Dorosłe psy ważą 12,5 kg, a dorosłe suki 11 kg. Rzemieślników, kramarzy i dziewek ulicznych, aż do najsłynniejszych salonów królewskich w anglii.

Sierść Mają Lśniącą, Przylegającą I Przyjemną W Dotyku Bez Podszerstka Co Sprawia, Że Pieski Te Linieją W Stopniu Umiarkowanym.


Jednak jest to rasa dość delikatna i wrażliwa. Sprawdź inne filmy i kanały.instagram: Buldogi są podatne na wiele chorób;

Ich Wzrost Dochodzi Do Trzydzieści Centymetrów Wysokości, Waga Natomiast Waha Się Od 8 Do 14 Kilogramów.


Buldog francuski jest bardzo inteligentnym, pełnym uroku psem. Dorosłe psy ważą 12,5 kg, a dorosłe suki 11 kg. Są to psy silne, a jednocześnie wylewne, o bardzo dużych uszach, co nadaje im wygląd czujnego i ciekawskiego psa.